صندوق اسلحه کاوه

شناسه محصول:صندوق اسلحه

موجود می باشد

تماس بگیرید

سنجش

صندوق اسلحه کاوه

شرکت بزرگ کاوه یکی تر بهتربن تولیدکنندگان صندوق های با ایمنی بالا در کشور میباشد.که تمامی گاوصندوق های تولید شده دارای استاندارهای جهانی میباشد که توسط بهترین طراحان، سازندگان به دست تولید رسیده است.صندوق اسلحه کاوه از باکیفیت ترین محصولات این شرکت میباشد که ویژگی های منحصر به فرد آن باعث محبوب شدن آن در کشور شده است.

سیستم ضدسرقت

این صندوق مجهز به سیستم ضد سرقت مکانیزم و صفحه فولادی ضددریل مییاشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد و تمام مکانیزم را قفل میکند.

صندوق اسلحه کاوه دارای زبانه های قطور و فولادی است که ضدسرقت میباشد.

صندوق کاوه علاوه بر ضدسرقت بودم ضدحریق نیز میباشد که میتواند از وسایل ارزشمند شما در برابر گرما محافظت نماید. این صندوق در  برابر گرمای 1000 درجه سانتیگراد مقاومت دارد تا آسیبی به صندوق و وسایل آن وارد نشود.این صندوق همچنین قابلیت مقاومت در برابر زلزله را نیز دارد.

وزن صندوق

این گاو صندوق مناسب قرار گیر انواع اسلحه تا ارتفاع 135 میباشد.که به دلیل فضای زیاد آن میتوانید انواع لوازم اسلحه خود را نیز بدون نگرانی در آن قرار دهید.

وزن این ضندوق 293 کیلوگرم میباشد. و رنگ این صندووق طوسی میباشد.

این گاوصندوق از بهترین ورق های مقاوم،بتن مسلح با ضخامت ویژه هر محصول به تولید رسیده است. که این امر باعث محبوب شدن این صندوق در کشور شده است.

صندوق کاوه دارای قفل های دیجیتالی و کلیدی میباشد.و تمامی صندوق های کاوه قابلیت نصب انواع رمز های مکانیکی،دیجیتالی،کلیدی،ترکیبی و فینگرتاچ را دارد.و درصورت نیاز به سلیقه مشتری میتوان قفل ها را تعویض کرد.

ابعاد داخلی
ارتفاع 1720mm
عرض 565mm
عمق 440mm
ابعاد خارجی
ارتفاع 1915mm
عرض 653mm
عمق 572
دیگر مشخصات فنی
وزن 293kg
تعداد درب 1
قابلیت های دیگر قفل مکانیکی و کلیدی
تعداد طبقات 1
ابعاد داخلی
ارتفاع 1720mm
عرض 565mm
عمق 440mm
ابعاد خارجی
ارتفاع 1915mm
عرض 653mm
عمق 572
دیگر مشخصات فنی
وزن 293kg
تعداد درب 1
قابلیت های دیگر قفل مکانیکی و کلیدی
تعداد طبقات 1
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲