صندوق فایل 2 کشو کاوه

شناسه محصول:فایل 2 کشو

موجود می باشد

تماس بگیرید

سنجش

صندوق فایل 2 کشو کاوه

شرکت بزرگ کاوه یکی تر بهتربن تولیدکنندگان صندوق های با ایمنی بالا در کشور میباشد.که تمامی گاوصندوق های تولید شده دارای استاندارهای جهانی میباشد که توسط بهترین طراحان، سازندگان به دست تولید رسیده است. این صندوق از باکیفیت ترین محصولات این شرکت میباشد که ویژگی های منحصر به فرد آن باعث محبوب شدن آن در کشور شده است.

این گاوصندوق مناسب برای فایلینگ کردن اسناد و مدارک تولید شده است تادر مکانی هایی که برای بایگانی کردن اسناد مهم خود به صندوق نیاز دارند بتوانند به راحتی از این صندوق استفاده نمایند.

از این صندوق در اماکن اداری وتجاری،شرکت ها،اداره ها و دانشگاه ها استفاده میشود.

قفل صندوق

این گاوصندوق مجهز به سیستم قفل رمز مکانیکی تایوانی اصل میباشد.که به طور جداگانه هر کدام از کشو ها داری قفل با  کیفیتی میباشد.و تمامی صندوق های کاوه قابلیت نصب انواع رمز های مکانیکی،دیجیتالی،کلیدی،ترکیبی و فینگرتاچ را دارد.و درصورت نیاز به سلیقه مشتری میتوان قفل ها را تعویض کرد.

ضدسرقت و ضدحریق

این صندوق مجهز به سیستم ضد سرقت مکانیزم و صفحه فولادی ضددریل مییاشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد و تمام مکانیزم را قفل میکند.

گاوصندوقکاوه دارای زبانه های قطور و فولادی است که ضدسرقت میباشد.

صندوق کاوه علاوه بر ضدسرقت بودم ضدحریق نیز میباشد که میتواند از وسایل ارزشمند شما در برابر گرما محافظت نماید. این صندوق در  برابر گرمای 1000 درجه سانتیگراد مقاومت دارد تا آسیبی به صندوق و وسایل آن وارد نشود.این صندوق همچنین قابلیت مقاومت در برابر زلزله را نیز دارد.

گاوصندوق فایل کاوه

در ابعاد داخلی آن ارتفاع 270 میلی مترو عرض420 میلی متر و عمق آن 550 میلی متر میباشد و در ابعاد خارجی آن ارتفاع 755 میلی متر،عرض 555 میلی متر و عمق آن 680 میلی متر است. و وزن آن 151 کیلوگرم میباشد.

صندوق فایل 2 کشویی کاوه از لحاظ ساختاری دارای دو لایه فولادی بوده است. که ما بین آن ها عایق پشم سنگ برای جلوگیری از از نفوذ حرارت قرار داده شده که این امر سبب شده است.تا این گاوصندوق در برابر گرما تا چندین ساعت مقاوم باشد.

 

 

 

ابعاد داخلی
ارتفاع 270mm
عرض 420mm
عمق 550mm
ابعاد خارجی
ارتفاع 755mm
عرض 555mm
عمق 680mm
دیگر مشخصات فنی
وزن 151kg
قابلیت های دیگر 2 کشویی
ابعاد داخلی
ارتفاع 270mm
عرض 420mm
عمق 550mm
ابعاد خارجی
ارتفاع 755mm
عرض 555mm
عمق 680mm
دیگر مشخصات فنی
وزن 151kg
قابلیت های دیگر 2 کشویی
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲