گاوصندوق ایران کاوه مدل 1020KD

شناسه محصول:1020KD

موجود می باشد

۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

تعداد
سنجش

گاوصندوق ایران کاوه مدل 1020KD

شرکت بزرگ ایران کاوه یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق های دو درب میباشد.که تمامی صندوق های تولید شده در این شرکت از استانداردهای بالایی ساخته شده است.این صندوق یکی از پرفروش ترین محصولات ایران کاوه میباشد. و از بهترین قطعات توسط تیم حرفه ای ایران کاوه به تولید رسیده است.

این صندوق دو درب به گونه ای طراحی شده است. که در هرکدام از در ها فضای بسیار زیاد و قفل جداگانه نصب شده است.

گاوصندوق ایران کاوه

این صندوق دارای قیمت مناسب میباشد که مشتریان میتوانند یک محصول با کیفیت را با یک قیمت خوب خریداری نمایند.تا بدون هیچ گونه نگرانی از آن استفاده کنند.

این گاوصندوق به دلیل فضای بسیار به یکی از پرفروش ترین محصول برای اماکن اداری و تجاری تبدیل شده است.

این گاوصندوق  مجهز به سیستم ضدسرقت میباشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد. و تمام مکانیزم را قفل میکند.

قفل گاوصندوق

صندوق ایران کاوه مجهز به سیستم قفل و رمز میباشد.که یک قفل کلیدی با امنیت بالا یر روی این صندوق نصب شده است.و قابلیت تعویض یا نصب هر گونه قفل دیجیتالی،مکانیکی،فینگر تاچ و کلیدی را به سلیقه مشتریان دارد.و دارای کلید یدک و امکان تغییر رمز را نیز دارد.

صندوق های گنجینه به گونه ای طراحی شده اند که در برابر زلزله و انفجار مقاوم هستند.و همچین این صندوق ضدحریق تولید شده است تا در برابر گرمای 1000 درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد تا آسیبی به صندوق و وسایل آن وارد نشود.

این محصول در ایران به تولید رسیده است.و در صورت نیاز میتوانید تمام قطعات و قفل ها را به صورت جداگانه خریداری نمایید.
در داخل این صندوق نیز یک صندوقچه مخفی همراه با قفل و کلید جداگانه قرارداده شده است.تا مدارک مهم خود را در آن قراردهید.این گاوصندوق دارای رنگ های متنوع میباشد که شامل قرمز،مشکی،زرشکی و طوسی میباشد که انتخاب رنگ برعهده سلیقه مصرف کنندگان محترم میباشد.

وزن صندوق ایران کاوه

این صندوق با وزن 190 کیلوگرم مناسب استفاده در  اماکن اداری،تجاری ، بانک ها،فروشگاه ها،دانشگاه ها،شرکت ها و بنگاههای معاملاتی میباشد.

این صندوق با ارتفاع 102 سانتی متر،عرض 45و عمق 40+5ساخته شده است.

این گاوصندوق دارای یک طبقه متحرک میباشد که قابل جایه جایی میباشد.ومیتوانید اسناد و مدارک،پوشه،طلاوجواهرات،لب تاب و دیگر وسایل ارزشمند خود را در آن قرار دهید.

یک قاب در پایین گاوصندوق وجود دارد. که برای جلوگیری از هرگونه پوسیدگی و زنگ زدگی توسط بهترین طراحان و سازندگان به تولید رسیده است.

 

ابعاد خارجی
ارتفاع 102cm
عرض 45cm
عمق 38cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 200kg
تعداد زبانه 10
تعداد درب 2
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد زبانه ی درب بالا 6
تعداد زبانه ی درب پایین 4
تعداد طبقات 1
ابعاد خارجی
ارتفاع 102cm
عرض 45cm
عمق 38cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 200kg
تعداد زبانه 10
تعداد درب 2
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد زبانه ی درب بالا 6
تعداد زبانه ی درب پایین 4
تعداد طبقات 1
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲