گاوصندوق ایران کاوه مدل K620

شناسه محصول:K620

موجود می باشد

۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

تعداد
سنجش

گاوصندوق ایران کاوه مدل K620

شرکت بزرگ ایران کاوه یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق های با کیفیت و امنیت بالا در در کشور میشود.که تمامی صندوق های تولید شده در این شرکت از استانداردهای بالایی ساخته شده است.این صندوق یکی از پرفروش ترین محصولات ایران کاوه میباشد. و از بهترین قطعات توسط تیم حرفه ای ایران کاوه به تولید رسیده است.
این صندوق یکی از بهترین برندهای گاوصندوق ایران کاوه سفارشی میباشد که مخصوص خانه وادارات وفروشگاها میباشد.

این گاوصندوق در دسته صندوق های سبک و خانگی به شمار می آید.که یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت میباشد.

و دارای یک طبقه سیار برای جابه جایی راحت تر در این صندوق قرار گرفته است.

وزن گاوصندوق

وزن این محصول 130 کیلوگرم میباشد که قابل جای گذاری در انواع کمد ها،زیر میز و بر روی میز ها یا زمین میباشد. و قابل استتار در  هرمکانی میباشد.  و در دسته گاوصندوق های سبک و خانگی به حساب می آید. و فضای مناسبی برای  قراردادن اسناد و مدارک،پوشه و طلا و جواهرات در این صندوق فراهم شده است تا نیاز های شما را برطرف کند.

سیستم ضدسرقت

این گاوصندوق مجهز به سیستم ضدسرقت میباشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد. و تمام مکانیزم را قفل میکند.ودارای 6 عدد زبانه ضدسرقت نیز میباشد.
صندوق ایران کاوه علاوه بر ضدسرقت بودن ضدحریق نیز میباشد.این نوع از صندوق ها به گونه ای طراحی شده اند تا در برابر گرما تا 1000 درجه سانتیگراد مقاوم باشند. تا بتوانید بدون نگرانی از آتش سوزی احتمالی از وسایل داخل صندوق محافظت نمایید.

صندوق ایران کاوه مجهز به سیستم قفل و رمز میباشد.که یک قفل کلیدی با امنیت بالا یر روی این صندوق نصب شده است.و قابلیت تعویض یا نصب هر گونه قفل دیجیتالی،مکانیکی،فینگر تاچ و کلیدی را به سلیقه مشتریان دارد.

یک قاب در پایین گاوصندوق وجود دارد. که برای جلوگیری از هرگونه پوسیدگی و زنگ زدگی توسط بهترین طراحان و سازندگان به تولید رسیده است.

گاوصندوق ایران کاوه

این گاوصندوق دارای رنگ های متنوع میباشد که شامل قرمز،مشکی،زرشکی و طوسی میباشد که انتخاب رنگ برعهده سلیقه مصرف کنندگان محترم میباشد.

این گاوصندوق دارای قیمت مناسب میباشد که مشتریان میتوانند یک محصول با کیفیت را با یک قیمت خوب خریداری نمایند.تا بدون هیچ گونه نگرانی از آن استفاده کنند.

این محصول در ایران به تولید رسیده است.و در صورت نیاز میتوانید تمام قطعات و قفل ها را به صورت جداگانه خریداری نمایید.
در داخل این صندوق نیز یک صندوقچه مخفی همراه با قفل و کلید جداگانه قرارداده شده است.تا مدارک مهم خود را در آن قراردهید.
صندوق ایران کاوه در ابعاد خارجی با ارتفاع 65،عرض 45،عمق 40میباشد .
ابعاد خارجی
ارتفاع 65cm
عرض 45cm
عمق 40cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 130kg
تعداد زبانه 6
تعداد درب 1
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی

 

ابعاد خارجی
ارتفاع 65cm
عرض 45cm
عمق 40cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 130kg
تعداد زبانه 6
تعداد درب 1
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲