گاوصندوق ایران کاوه مدل KS720 رمزی

شناسه محصول:KS720

موجود می باشد

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

تعداد
سنجش

گاوصندوق ایران کاوه مدل KS720 رمزی

شرکت بزرگ ایران کاوه یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق های دو درب میباشد.که تمامی صندوق های تولید شده در این شرکت از استانداردهای بالایی ساخته شده است.این صندوق یکی از پرفروش ترین محصولات ایران کاوه میباشد. و از بهترین قطعات توسط تیم حرفه ای ایران کاوه به تولید رسیده است.

این صندوق با وزن 290 کیلوگرم مناسب استفاده در  اماکن اداری،تجاری ، بانک ها،فروشگاه ها،دانشگاه ها،شرکت ها و بنگاههای معاملاتی میباشد.

این صندوق دارای قیمت مناسب میباشد که مشتریان میتوانند یک محصول با کیفیت را با یک قیمت خوب خریداری نمایند.تا بدون هیچ گونه نگرانی از آن استفاده کنند.

این صندوق با ارتفاع 72 سانتی متر،عرض 50 و عمق 45+5ساخته شده است.

 سیستم ضدسرقت و ضدحریق

این گاوصندوق مجهز به سیستم ضدسرقت میباشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید.

که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد. و تمام مکانیزم را قفل میکند.

صندوق های ایران کاوه به گونه ای طراحی شده اند که در برابر زلزله و انفجار مقاوم هستند.

و همچین این صندوق ضدحریق تولید شده است تا در برابر گرمای 1000 درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد تا آسیبی به صندوق و وسایل آن وارد نشود.

این محصول در ایران به تولید رسیده است.و در صورت نیاز میتوانید تمام قطعات و قفل ها را به صورت جداگانه خریداری نمایید.
در داخل این صندوق نیز یک صندوقچه مخفی همراه با قفل و کلید جداگانه قرارداده شده است.تا مدارک مهم خود را در آن قراردهید.
گاوصندوق ایران کاوه
این گاوصندوق دارای رنگ های متنوع میباشد که شامل قرمز،مشکی،زرشکی و طوسی میباشد که انتخاب رنگ برعهده سلیقه مصرف کنندگان محترم میباشد.

این گاوصندوق دارای یک طبقه متحرک میباشد که قابل جایه جایی میباشد.ومیتوانید اسناد و مدارک،پوشه،طلاوجواهرات،لب تاب و دیگر وسایل ارزشمند خود را در آن قرار دهید.

یک قاب در پایین گاوصندوق وجود دارد. که برای جلوگیری از هرگونه پوسیدگی و زنگ زدگی توسط بهترین طراحان و سازندگان به تولید رسیده است.

صندوق ایران کاوه مجهز به سیستم قفل و رمز میباشد.که یک قفل مکانیکی با امنیت بالا یر روی این صندوق نصب شده است.و قابلیت تعویض یا نصب هر گونه قفل دیجیتالی،مکانیکی،فینگر تاچ و کلیدی را به سلیقه مشتریان دارد.و دارای کلید یدک و امکان تغییر رمز را نیز دارد.

 

ابعاد خارجی
ارتفاع 72cm
عرض 50cm
عمق 45+5cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 290kg
تعداد درب 1
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 1

 

ابعاد خارجی
ارتفاع 72cm
عرض 50cm
عمق 45+5cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 290kg
تعداد درب 1
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 1
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲