گاوصندوق ویترینی (آسانسوری) طلا فروشی ایران کاوه

موجود می باشد

تماس بگیرید

گاوصندوق آسانسوری مدل v۲۵ از تولیدات مجموعه تولیدی گاوصندوق کاوه می باشد، گاوصندوق آسانسوری مناسب ترین نوع گاو صندوق برای طلافروشی و جواهر فروشی هاست. چرا که روزانه حداقل ۲ ساعت صرفه جویی در زمان را برای فروشندگان این صنف به دنبال خواهد داشت، علاوه بر آن مانع استهلاک قاب ها می شود. چرا که دیگر لازم نیست در روز چند بار طلاها را از ویترین برداشت و گذاشت و برای چیدمان تکراری ویترین مغازه این قدر وقت و انرژی گذاشت.
ساخت این گاوصندوق از نظر اندازه بسته به سفارش مشتری و متناسب با فضایی که مشتری دارد قابل تغییر است. آلیاژ این صندوق از فولاد و مقاوم در برابر حرارت تا ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد است، گاوصندوق های آسانسوری کاوه مدل v۲۵ دارای بیمه سرقت وآتش سوزی و گارانتی دو ساله مکانیک است تا از هر جهت خیال مشتری را از خرید خود مطمئن سازد به علاوه، خدمات پس از فروش مادام همواره در کنار این گاوصندوق ها و طلافروشان خواهد بود.

سنجش

گاوصندوق آسانسوری

با گاوصندوق آسانسوری کاوه مدل v۲۵ دیگر نیازی به صرف زمان زیاد برای چیدمان و برچیدن جواهرات ندارید. گاوصندوق های ویترینی جواهر فروشی کاوه ساخته شده با بالاترین استاندارد روز دنیا با استفاده از سیستم های ضد سرقت و هشدار دهنده

  1. مجهز به سیستم ضد سرقت و حفاظت شده در مقابل برش
  2. استفاده از ورقهای فولادی مقاوم شده به ضخامت ۱۰ میلیمتر
  3. استفاده از بتن مسلح فرموله با آرماتور ۱۶ میلیمتر
  4. دارای قفل هوشمند جهت قفل مجدد درب پس از ۱۵ ثانیه
  5. بازدیدهای دوره ای از گاوصندوق به منظور رفاه حال مشتری
  6. سیستم تعمیرات و نگهداری بر اساس گزارشات الکترونیک
  7. استفاده از سیستم ایمن جک پیچ جهت افزایش ایمنی بجای استفاده از سیستم های غیر ایمن معمول
  8. امکان ارسال SMS جهت پیشگیری از سرقت یا آتش سوزی در فروشگاه
  9. مجهز به قفل ایمنی دیجیتال ضد سرقت و هوشمند
  10. کنترل از راه دور بسته شدن دربگاوصندوق در زمان بسیار کوتاهدر زمان بروز حادثه (سرقت، آتش سوزی)

گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق

گاوصندوق آسانسوری یکی از انواع گاوصندوق هایی است که امروزه مورد توجه بسیاری از مشاغلی که ویترین های با ارزشی دارند قرار گرفته است. از جمله این مشاغل طلا و جواهر فروشی ها هستند. طلافروشی های سنتی اغلب از گاو صندوق های ویترینی و ایستاده استفاده می کنند که مشکل این گاوصندوق ها این است که هر بار برای بازگشایی مغازه خود باید زمان زیادی را برای چیدمان و جمع آوری قاب ها و ویترین در نظر بگیرند و همچنین اینکار باعث استهلاک قاب ها می شود.

گاوصندوق جواهر فروشی

این مشکلات امروزه با طراحی گاوصندوق آسانسوری که مخصوص این کار ساخته شده حل شده است. از مزیت های گاو صندوق آسانسوری همین بس که حداقل روزی دو الی سه ساعت در زمان صرفه جویی می شود چرا که دیگر لازم نیست در روز چند بار عملیات چیدمان طلا ها را در ویترین انجام داد و مانع از استهلاک قاب ها و دیگر وسایل مورد استفاده می شود و در دراز مدت هزینه های کمتری را نسبت به استفاده از دیگر انواع گاو صندوق در پی خواهد داشت.

ساخت گاوصندوق آسانسوری

ساخت گاوصندوق آسانسوری از نظر اندازه بسته به سفارش مشتری و متناسب با مکان و فضایی که مشتری در اختیار دارد متفاوت خواهد بود و با الیاژ فولاد و مقاوم در برابر حرارت ساخته می شود. گاوصندوق آسانسوری هم شکل زیبا تر و هم امنیت بیشتری برای شما در بر خواهد داشت. و کاربرد بسیار اسان تری دارد چرا که فقط با یک ریموت صفحه طلا ها از خزانه بیرون آمده و آشکار می شود و در مواقع اضطراری میتوان با کاهش زمان بسته شدن با زدن یک کلید بلافاصله درب صندوق را بست. از آنجا که شغل طلافروشی و جواهر فروشی هم شغل به روزی است، موفقیت در آن نیازمند به روز بودن فروشنده آن است. برای همین طلافروشان استقبال بی نظیری از گاوصندوق آسانسوری کرده اند.

 

Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲