گاوصندوق کاوه مدل 1400BS

شناسه محصول:1400BS

موجود می باشد

تماس بگیرید

سنجش

گاوصندوق کاوه مدل 1400BS

شرکت بزرگ کاوه یکی تر بهتربن تولیدکنندگان صندوق های با ایمنی بالا در کشور میباشد.که تمامی گاوصندوق های تولید شده دارای استاندارهای جهانی میباشد که توسط بهترین طراحان، سازندگان به دست تولید رسیده است. این صندوق از باکیفیت ترین محصولات این شرکت میباشد. که ویژگی های منحصر به فرد آن باعث محبوب شدن آن در کشور شده است.

سیستم ضدسرقت

این گاوصندوق مجهز به سیستم ضد سرقت مکانیزم و صفحه فولادی ضددریل مییاشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد و تمام مکانیزم را قفل میکند.

این صندوق دودرب دارد که فضای داخلی زیاد آن مناسب قرارگیری وسایل با ارزش شما عزیزان میباشد.

کی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد صندوق کاوه قاب خور بودن هر یک از زبانها میباشد.که مقاومت درب را در برابر دیلم تا حد بسیاری بالا میبرد.

صندوق کاوه از لحاظ ساختاری دارای دو لایه فولادی بوده است. که ما بین آن ها عایق پشم سنگ برای جلوگیری از از نفوذ حرارت قرار داده شده که این امر سبب شده است.تا این گاوصندوق در برابر گرما تا یک ساعت مقاوم باشد.

وزن صندوق

وزن این گاوصندوق ایران کاوه 1355 کیلوگرم میباشد. که در دسته گاوصندوق های سنگین و نسوز قراردارد.

از این صندوق باکیفیت در طلافروشی ها،بانک ها،فروشگاه ها،شرکت ها،دانشگاهها،اداره ها و مکان هایی که حجم کاری بالایی دارند استفاده میشود.که دارای ایمنی بسیار بالایی میباشد.

و در ابعاد خارجی آن ارتفاع 155 سانتی متر،عرض 110 سانتی متر، عمق 65 سانتی متر و در ابعاد داخلی آن ارتفاع 139 سانتی متر؛عرض 93 سانتی متر و عمق 37 سانتی متر میباشد.رنگ بدنه صندوق نسوز کاوه  طوسی و درب آن سفید میباشد.

این گاوصندوق مجهز به سیستم قفل رمزی و مکانیکی  و قفل دوم ضدسرقت میباشد.که به طور جداگانه هر کدام از کشو ها داری قفل با  کیفیتی میباشد.و تمامی صندوق های کاوه قابلیت نصب انواع رمز های مکانیکی،دیجیتالی،کلیدی،ترکیبی و فینگرتاچ را دارد.و درصورت نیاز به سلیقه مشتری میتوان قفل ها را تعویض کرد.

 

 

ابعاد داخلی
ارتفاع 139cm
عرض 93cm
عمق 37cm
ابعاد خارجی
ارتفاع 155cm
عرض 110cm
عمق 65cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 1355kg
تعداد درب 2
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 2
ابعاد داخلی
ارتفاع 139cm
عرض 93cm
عمق 37cm
ابعاد خارجی
ارتفاع 155cm
عرض 110cm
عمق 65cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 1355kg
تعداد درب 2
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 2
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲