موجود !

گاوصندوق گنجینه مدل GS1020KK

شناسه محصول:GS1020KK

موجود می باشد

۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

تعداد
سنجش

گاوصندوق گنجینه مدل GS1020KK

شرکت گنجینه یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق های ضدسرقت در ایران میباشد. که دارای استاندارهای بالا در کیفیت و امنیت میباشد.گاوصندوق های گنجینه از بهترین قطعات توسط تیم حرفه ای گنجینه به تولید رسیده است.

این صندوق دارای رنگبندی های جذاب و متنوع  میباشد.که شامل مشكى متاليك ،قهوه اى ،بژ،طوسى ،سفيدمیباشد.که  انتخاب رنگ نهایی به عهده مشتریان میباشد.

این صندوق دو درب به گونه ای طراحی شده است. که در هرکدام از در ها فضای بسیار زیاد و قفل جداگانه نصب شده است.

ویژگی های صندوق گنجینه

گاوصندوق های گنجینه به گونه ای طراحی شده اند که در برابر زلزله و انفجار مقاوم هستند.و همچین این صندوق ضدحریق تولید شده است تا در برابر گرمای 1000 درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد تا آسیبی به صندوق و وسایل آن وارد نشود.

این صندوق با وزن 250 کیلوگرم مناسب استفاده در بانک ها،فروشگاه ها،اداره ها، دانشگاه ها،شرکت ها و بنگاههای معاملاتی میباشد.

این صندوق مجهز به سیستم ضدسرقت میباشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد. و تمام مکانیزم را قفل میکند.

این گاوصندوق دارای محافظ لولا و همچنین برای سهولت در باز شدن درب صندوق لولا به صورت بلبرینگی طراحی و ساخته شده است.

ضخامت درب صندوق 40 میلی متر میباشد در حالی که در صندوق های دیگر 20 میلی متر میباشد. که در برابر هرگونه ورود غیر مجاز مقاوم است.و همچنین در برابر زلزله و انفجار به خوبی از وسایل شما نگهداری میکند.

این صندوق با ارتفاع 120 سانتی متر،عرض45 و عمق 45 ساخته شده است.و دارای 9  عدد زبانه در جهت های  مختلف میباشد که تمامی زبانه های ضدسرقت طراحی شده است. و قطر زبانه های 40 میلی متر ساخته شده است.

این صندوق قابلیت نصب و تعویض  انواع قفل های دیجیتالی،مکانیکی،کلیدی را به سلیقه مشتری دارد.

این صندوق دارای یک طبقه متحرک میباشد که قابل جایه جایی میباشد.ومیتوانید اسناد و مدارک،پوشه،طلاوجواهرات،لب تاب و دیگر وسایل ارزشمند خود را در آن قرار دهید.

 

ابعاد خارجی
ارتفاع 120cm
عرض 45cm
عمق 45cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 250kg
تعداد زبانه 9
تعداد درب 2
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 1
ابعاد خارجی
ارتفاع 120cm
عرض 45cm
عمق 45cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 250kg
تعداد زبانه 9
تعداد درب 2
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 1
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲