موجود !

گاوصندوق گنجینه مدل GS120KR

شناسه محصول:GS120KR

موجود می باشد

۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۱۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

تعداد
سنجش

گاوصندوق گنجینه مدل GS120KR

شرکت گنجینه یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق های سنگین در ایران میباشد. که دارای استاندارهای بالا در کیفیت و امنیت میباشد.گاوصندوق های گنجینه از بهترین قطعات توسط تیم حرفه ای گنجینه به تولید رسیده است.

صندوق گنجینه با وزن 380کیلوگرم دارای فضای داخلی بسیار زیاد برای قرارگیری انواع مدارک،طلاوجواهرات، لب تاب،پوشه و هر نوع وسیله مهمی مناسب میباشد. ویک صندوقچه مخفی همراه با قفل جداگانه نیز در داخل این صندوق تهیه شده است.

این گاوصندوق برای امینت بیشتر آن از تمام جهت ها پر از بتن میباشد. در حالی که در صندوق های دیگر خالی میباشد.

این گاوصندوق در ابعاد خارجی با ارتفاع 120 سانتی متر،عرض 50 و عمق 50 میاشد.و دارای 2 طبقه متحرک برای سهولت در جابه جایی و یک صندوقچه مخفی با قفل و کلید جداگانه میباشد.که میتوانید وسایل ارزشنمدتان را برای امنیت بیشتر در آن قرار دهید.

این صندوق دارای رنگبندی های جذاب و متنوع  میباشد.که شامل مشكى متاليك ،قهوه اى ،بژ،طوسى ،سفيدمیباشد.که  انتخاب رنگ نهایی به عهده مشتریان میباشد.

گاوصندق های گنجینه به گونه ای طراحی شده اند که در برابر زلزله و انفجار مقاوم هستند.و همچین این صندوق ضدحریق تولید شده است تا در برابر گرمای 1000 درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد تا آسیبی به صندوق و وسایل آن وارد نشود.

ضدسرقت بودن صندوق گنجینه

این صندوق مجهز به سیستم ضدسرقت میباشد..ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد و تمام مکانیزم را قفل میکند.

ضخامت درب صندوق 40 میلی متر میباشد در حالی که در صندوق های دیگر 20 میلی متر میباشد. که در برابر هرگونه ورود غیر مجاز مقاوم است.و همچنین در برابر زلزله و انفجار به خوبی از وسایل شما نگهداری میکند.

این صندوق قابلیت نصب انواع قفل های دیجیتالی،مکانیکی،کلیدی را به سلیقه مشتری دارد.

صندوق گنجینه دارای 13 عدد زبانه در جهت های  مختلف میباشد که تمامی زبانه های ضدسرقت طراحی شده است. و قطر زبانه های 40 میلی متر ساخته شده است.

گاوصندوق مدل GS120KR در دسته صندوق های سنگین این شرکت میباشد که دارای فضای بسیار زیادی است. که مناسب استفاده در بانک ها،اداره ها، شرکت ها،فروشگاه ها و دانشگاه ها میباشد.

 

ابعاد خارجی
ارتفاع 120cm
عرض 50cm
عمق 50cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 380kg
تعداد زبانه 13
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 2
ابعاد خارجی
ارتفاع 120cm
عرض 50cm
عمق 50cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 380kg
تعداد زبانه 13
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 2
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲