موجود !

گاوصندوق گنجینه مدل GS140Kdj

شناسه محصول:GS140Kdj

موجود می باشد

۱۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۱۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان

تعداد
سنجش

گاوصندوق گنجینه مدل GS140Kdj

شرکت گنجینه یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق های سنگین در ایران میباشد. که دارای استاندارهای بالا در کیفیت و امنیت میباشد.گاوصندوق های گنجینه از بهترین قطعات توسط تیم حرفه ای گنجینه به تولید رسیده است.

گاوصندوق مدل 140 در دسته صندوق های سنگین این شرکت میباشد که دارای فضای بسیار زیادی است. که مناسب استفاده در بانک ها،اداره ها، شرکت ها،فروشگاه ها و دانشگاه ها میباشد.

این گاوصندوق در ابعاد خارجی با ارتفاع 1400 میلی متر،عرض 600میلی متر وعمق 600میباشد.در ابعاد داخلی ارتفاع آن 1400میلی متر،عرض 500میلی متروعمق 500میباشد.

 

صندوق گنجینه با وزن 550 کیلوگرم دارای فضای داخلی بسیار زیاد برای قرارگیری انواع مدارک،طلاوجواهرات، لب تاب،پوشه و هر نوع وسیله مهمی مناسب میباشد. ویک صندوقچه مخفی همراه با قفل جداگانه نیز در داخل این صندوق تهیه شده است.

این صندوق دارای 2 طبقه متحرک میباشد. که شما عزیزان میتوانید برای فضای بیشتر آن را به راحتی جابه جا کنید.

امنیت گاوصندوق گنجینه

این نوع از صندوق ها به گونه ای طراحی شده اند تا در برابر گرما تا 1000 درجه سانتیگراد مقاوم باشند. تا بتوانید بدون نگرانی از آتش سوزی احتمالی از وسایل داخل صندوق محافظت نمایید.

صندوق گنجینه دارای 13 عدد زبانه در جهت های  مختلف میباشد که تمامی زبانه های ضدسرقت طراحی شده است. و قطر زبانه های 40 میلی متر ساخته شده است.

این صندوق مجهز به سیستم ضدسرقت میباشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد و تمام مکانیزم را قفل میکند.

قفل صندوق گنجینه مدل GS140Kdj دیجیتالی و کلیدی میباشد که امنیت و کیفیت بالای آن ایمنی این صندوق را چندین برابر کرده است.و شما مصرف کنندگان عزیز میتوانید در صورت نیاز و سلیقه خود قفل صندوق را تعویض نمایید.به دلیل اینکه تمامی گاوصندوق های گنجینه قابلیت نصب انواع قفل های مکانیکی،دیجیتال و کلیدی را دارند.

ضخامت درب صندوق 40 میلی متر میباشد در حالی که در صندوق های دیگر 20 میلی متر میباشد. که در برابر هرگونه ورود غیر مجاز مقاوم است.و همچنین در برابر زلزله و انفجار به خوبی از وسایل شما نگهداری میکند.

این گاوصندوق برای امینت بیشتر آن از تمام جهت ها پر از بتن میباشد. در حالی که در صندوق های دیگر خالی میباشد.

یکی دیگر از ویژگی های این صندوق رنگبندی های جذاب و متنوع آن میباشد.که شامل مشكى متاليك ،قهوه اى ،بژ،طوسى ،سفيدمیباشد.که  انتخاب رنگ نهایی به عهده مشتریان میباشد.

 

 

ابعاد داخلی
ارتفاع 1300mm
عرض 500mm
عمق 500mm
ابعاد خارجی
ارتفاع 1400mm
عرض 600mm
عمق 600mm
دیگر مشخصات فنی
وزن 550kg
تعداد زبانه 13
تعداد درب 1
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 2

 

ابعاد داخلی
ارتفاع 1300mm
عرض 500mm
عمق 500mm
ابعاد خارجی
ارتفاع 1400mm
عرض 600mm
عمق 600mm
دیگر مشخصات فنی
وزن 550kg
تعداد زبانه 13
تعداد درب 1
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 2
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲