موجود !

گاوصندوق گنجینه مدل (GS250Kdj(Sleep

شناسه محصول:GS250Kdj(Sleep)

موجود می باشد

۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۸,۱۸۰,۰۰۰ تومان

تعداد
سنجش

گاوصندوق گنجینه مدل (GS250Kdj(Sleep

شرکت گنجینه یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق های با ایمنی بالا در ایران میباشد. که دارای استاندارهای بالا در کیفیت و امنیت میباشد.گاوصندوق های گنجینه از بهترین قطعات توسط تیم حرفه ای گنجینه به تولید رسیده است.

این صندوق دارای رنگبندی های جذاب و متنوع  میباشد.که شامل مشكى متاليك ،قهوه اى ،بژ،طوسى ،سفيدمیباشد.که  انتخاب رنگ نهایی به عهده مشتریان میباشد.

این صندوق با وزن 200کیلوگرم مناسب استفاده در منازل مسکونی،فروشگاه های کوچک،هتل ها،شرکت ها و اداره ها میباشد.

این صندوق قابلیت استتار در هر مکانی را دارد و میتوانید آن را در زیر میز ها یا انواع کمد ها قرار دهید.

ارتفاع این صندوق 47.5 سانتی متر،عرض 61 و عمق 42 میباشد.

این صندوق دارای یک طبقه متحرک میباشد که قابل جایه جایی میباشد.ومیتوانید اسناد و مدارک،پوشه،طلاوجواهرات،لب تاب و دیگر وسایل ارزشمند خود را در آن قرار دهید.

امنیت صندوق گنجینه

گاوصندوق های گنجینه به گونه ای طراحی شده اند که در برابر زلزله و انفجار مقاوم هستند.و همچین این صندوق ضدحریق تولید شده است تا در برابر گرمای 1000 درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد تا آسیبی به صندوق و وسایل آن وارد نشود.

7 عدد زبانه در چهار جهت مختلف در این گاوصندوق قرار گرفته است.که تمامی زبانه های آن ضدسرقت بوده است.این امر باعث شده تا ایمنی این صندوق تا حد بسیاری بالا برود.قطر زبانه ها 40 میلی متر میباشد درحالی که در صندوق های دیگر 25 میلی متر میباشد.

سیستم ضدسرقت

این صندوق مجهز به سیستم ضدسرقت میباشد.ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد و تمام مکانیزم را قفل میکند.

ضخامت درب صندوق 40 میلی متر میباشد در حالی که در صندوق های دیگر 20 میلی متر میباشد. که در برابر هرگونه ورود غیر مجاز مقاوم است.و همچنین در برابر زلزله و انفجار به خوبی از وسایل شما نگهداری میکند.

صندوق گنجینه دارای یک قفل با کیفیت بالایی میباشد که بر روی صندوق نصب شده است.تمامی صندوق های گنجینه قابلیت نصب انواع رمز های مکانیکی،دیجیتالی،کلیدی،ترکیبی و فینگرتاچ را دارد.و درصورت نیاز به سلیقه مشتری میتوان قفل ها را تعویض کرد.

ابعاد خارجی
ارتفاع 47.5cm
عرض 61cm
عمق 42cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 200kg
تعداد زبانه 7
تعداد درب 1
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 1
ابعاد خارجی
ارتفاع 47.5cm
عرض 61cm
عمق 42cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 200kg
تعداد زبانه 7
تعداد درب 1
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 1
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲