موجود !

گاوصندوق گنجینه مدل GS720Kdj

شناسه محصول:GS720Kdj

موجود می باشد

۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان

تعداد
سنجش

گاوصندوق گنجینه مدل GS720Kdj

گاوصندوق مدل GS720Kdj گنجینه از گاوصندوق های کوچک و پرفروش شرکت گنجینه میباشد. وشرکت گنجینه یکی از شرکت های تولید کننده گاوصندوق های با ایمنی بالا در ایران میباشد. که دارای استاندارهای بالا در کیفیت و امنیت میباشد.گاوصندوق های گنجینه از بهترین قطعات توسط تیم حرفه ای گنجینه به تولید رسیده است.

این محصول در منازل مسکونی،اداره ها،فروشگاه های کوچک و مکان هایی که حجم کاری کمی دارند مناسب میباشد.

در ابعاد خارجی با ارتفاع 71.5 ،عرض 51.5 و عمق 50 سانتی متر میباشد.

این صندوق دارای رنگبندی های جذاب و متنوع  میباشد.که شامل مشكى متاليك ،قهوه اى ،بژ،طوسى ،سفيدمیباشد.که  انتخاب رنگ نهایی به عهده مشتریان میباشد.

 

زبانه های ضدسرقت

9 عدد زبانه در چهار جهت مختلف در این گاوصندوق قرار گرفته است.که تمامی زبانه های آن ضدسرقت بوده است.این امر باعث شده تا ایمنی این صندوق تا حد بسیاری بالا برود.قطر زبانه ها 40 میلی متر میباشد درحالی که در صندوق های دیگر 25 میلی متر میباشد.

وزن صندوق گنجینه

این صندوق با وزن 210  کیلوگرم قابل جای گذاری در انواع کمد ها،زیر میز و بر روی میز ها یا زمین میباشد. و دارای یک طبقه متحرک برای جابه جایی راحت تر  میباشد.و فضای مناسبی برای  قراردادن اسناد و مدارک،پوشه ،طلاوجواهرات و لب تاب در این صندوق فراهم شده است تا نیاز های شما را برطرف کند.

امنیت صندوق گنجینه

گاوصندوق های گنجینه به گونه ای طراحی شده اند که در برابر زلزله و انفجار مقاوم هستند.و همچین این صندوق ضدحریق تولید شده است تا در برابر گرمای 1000 درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد تا آسیبی به صندوق و وسایل آن وارد نشود.

صندوق گنجینه دارای یک قفل دیجیتالی  با کیفیت بالایی میباشد که بر روی صندوق نصب شده است.تمامی صندوق های گنجینه قابلیت نصب انواع رمز های مکانیکی،دیجیتالی،کلیدی،ترکیبی و فینگرتاچ را دارد.و درصورت نیاز به سلیقه مشتری میتوان قفل ها را تعویض کرد.

ضخامت درب صندوق 40 میلی متر میباشد در حالی که در صندوق های دیگر 20 میلی متر میباشد. که در برابر هرگونه ورود غیر مجاز مقاوم است.و همچنین در برابر زلزله و انفجار به خوبی از وسایل شما نگهداری میکند.

این صندوق مجهز به سیستم ضدسرقت میباشد..ضد سرقت نوعی قفل مخفی داخل مکانیزم بشمار می آید. که در هنگام برش کاری و با اصابت سنگ برش یا هر نوع از روش های غیرمتعارف برای باز کردن استفاده کنند دستگاه جوش فعال میگیرد و تمام مکانیزم را قفل میکند.

این گاوصندوق برای امینت بیشتر آن از تمام جهت ها پر از بتن میباشد. در حالی که در صندوق های دیگر خالی میباشد.

 

ابعاد داخلی
ارتفاع 61cm
عرض 41cm
عمق 32cm
ابعاد خارجی
ارتفاع 71.5cm
عرض 51.5cm
عمق 50cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 210kg
تعداد زبانه 9
تعداد درب 1
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 1

 

 

ابعاد داخلی
ارتفاع 61cm
عرض 41cm
عمق 32cm
ابعاد خارجی
ارتفاع 71.5cm
عرض 51.5cm
عمق 50cm
دیگر مشخصات فنی
وزن 210kg
تعداد زبانه 9
تعداد درب 1
قطر زبانه های اصلی 40mm
قطر فولاد داخل درب 40mm
قابلیت های دیگر صندوقچه مخفی
تعداد طبقات 1
Back to Top
۰۲۱-۶۵۸۴۲۷۴۲